Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kuchnie na wymiar, gdzie warto ?

kuchnie na wymiar, gdzie warto ?

Mam mała kuchnie chyba z 6m2 i nie wiem czy uda się do niej dopasować jakoś meble? Kupować takie gotowe i tanie z marketu czy zamawiać na wymiar? Ktoś ma kuchnie taką małą jak ja i jest w stanie mi cokolwiek doradzić?

Marko

Posty: 1

 
Najczęściej płaci się za metr kwadratowy kuchni, ale wszystko zależne jest od firmy. Ceny? Trudno je określić, bo są bardzo różne. Można zapłacić za kuchnie pięć tysięcy złotych, ale można zapłacić sto tysięcy złotych. Materiały mają wpływ na cenę końcową.

Black_Riot

Posty: 14

 
Jeżeli chcecie zamówić kuchnie na wymiar w Katowicach to tutaj macie namiary https://modnestol.pl/kuchnie-na-wymiar/. To firma, która się na tym zna niezwykle dobrze i wykona kompleksowe usługi.

figo

Posty: 6

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, która niesłychanie dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, ale efekt końcowy był naprawdę super i dlatego ich polecam do takiej pracy.

Dzidzia

Posty: 31

 
Wszystkie meble do domu zamawiamy na wymiar. Wtedy wiemy, że wszystko jest dobrze dopasowane. Mam małe mieszkanie i każdy centymetr się dla mnie liczy, dlatego szukamy zawsze firmy do pomocy.

Andzia

Posty: 5

 
Zamawiałem kuchnie na wymiar w Katowicach. Jest firma, która bardzo dobrze się na tym zna. Zapytam żony to napisze dokładne namiary na nich. Nie zajmowałem się tym sam, ale efekt końcowy był naprawdę super i dlatego ich polecam do takiej pracy.

Miner-ooo

Posty: 14

 
Do stworzenia we własnym zakresie potrzebna jest wizja tego jak to ma wyglądać. Trzeba przeliczyć ilość materiału i to wcale nie jest takie proste, na jakie wygląda. Lepiej oddać to w ręce specjalistów.

nikolusw

Posty: 4

 
Za swoją kuchnie do starego domu zapłaciłem dużo, albowiem wybrałem drewno. Nie wchodziła w grę płyta i jakieś nowoczesne rozwiania jak połysk. Dbam o to żeby wszystko było niezwykle dobrze dopasowane i zawsze mi się to udaje. Moja kuchnia to moja wizytówka, zatem ma duże znaczenie jej wygląd.

Ryszardzik3

Posty: 3