Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Meble na wymiar w Chorzowie

Meble na wymiar w Chorzowie

Możecie mi podać jakieś portfolio ludzi, którzy wykonują kuchnie na wymiar, ogólnie meble pod praktycznie każdy styl wykończenia wnętrz w Rudzie Śląskiej?

Eksperttt45

Posty: 1

 
Zawsze możesz też częściowo zamówić. Blat jest ogólnie w kuchni najważniejszy, do tego strefa zlewozmywaka. Tutaj musi być absolutny porządek, żeby nic się pod nieobecność nie zalęgło :)

tubbytimmy1

Posty: 3

 
Zapytaj, jak jest z serwisem. Producent mebli powinien chociaż raz przyjechać i bezpłatnie naprawić, jak coś będzie nie tak z dopasowaniem. Zdarza się rzadko, ale lepiej się upewnić.

Grażyna12

Posty: 4

 
Kuchnia jest zawsze podzielona na pewne strefy i zależy, jak dużo czasu spędzasz na przygotowaniu posiłków, czy masz rodzinę. Jak dla singla to nie opłaca się, aż tak inwestować. Wystarczy tylko blat dopasować dobrze do wzrostu, bo jak za niski to strasznie plecy bolą.

jendrekc

Posty: 10

 
Szafy to najlepiej się z lustrami dodatkowo zabezpieczonymi zamawia. Nie dość, że zwiększasz funkcjonalność to lustro ci optycznie powiększa przestrzeń w nieruchomości.

Wacław

Posty: 3

 
Na każdy wymiar robią kuchnie, szafy przesuwne z dodatkowym lustrem, jak potrzebujesz w http://www.adolux-meble.pl/, więc to moim zdaniem ich wyróżnia. Wiem też, że nawet małe zlecenia przyjmują na Śląsku, a masz wycenę, pomiar i projekt bezpłatnie. Można zatem pójść, powiedzieć, co chcesz zrobić, a ogarną. Nie ponosisz żadnych kosztów na początku współpracy. Jak nie jesteś do końca zdecydowany, co chcesz zrobić w kuchni, czy ogólnie w aranżacji to dobry kontakt na początek

Kitas

Posty: 12

 
Połączenie w meblach szkła i metalu się fajnie sprawdza, bardzo wytrzymałe i proste w utrzymaniu czystości. Bardzo polecam podejść tak do sprawy. Fajnie też wypadają meble z jakimś ledowym, energooszczędnym oświetleniem.

bruklin187

Posty: 13

 
Warto poszukać inspiracji też, bo masz fajne połączenia kolorystyczne. Kuchnia na kontrast kolorystyczny w wysokiej zabudowie spoko wypada. O fronty też zadbaj, sprawdź niezależnie wykonanie mebli. Można to zlecić za grosze właściwie.

Marti

Posty: 10

 
Podobają mi się kuchnie łączone z salonem, ale tutaj trzeba już z głową podejść do zagospodarowania przestrzeni, żeby styl się zgadzał. Tylko od producenta, który ma też dział projektowy. Bardziej ci się po prostu opłaci.

Acclaim

Posty: 17