Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Kto organizuje wyprawy nurkowe ?

Kto organizuje wyprawy nurkowe ?

Witam wszystkich. Chodzi mi po głowie pomysł co by wybrać się ponurkować trochę dalej niż na Mazury...:) Jakie miejsca polecacie, gdzie są dobre warunki przez cały rok a gdzie trzeba by bardziej celować w sezon. Dużo osób mi Fidżi poleca na przykład. No i ostatnia rzecz ale w sumie najważniejsza – z kim jechać? Raczej na wyjazd we własnym zakresie się nie piszę, wolałbym z jakimś organizatorem co by zadbał o logistykę, ubezpieczenie itp.

Gabat

Posty: 5

 
Ja to pewnie jeszcze długo nigdzie nie wyjadę, dzieci mam na wychowaniu, dwójka w wieku przedszkolnym więc koszty są duże, a będą jeszcze większe jak pójdą do szkoły i na studia...:P

Acclaim

Posty: 14

 
Wbrew pozorom jak się trafi z tańszym lotem to nawet taka wyprawa do Azji, czy Oceanii nie musi być super droga. Ale to jednak zawsze trzeba z dużym wyprzedzeniem zaplanować, zgrać sobie loty często gęsto z przesiadką w Niemczech. Jest trochę ogarniania na pewno.

aniat00

Posty: 18

 
Moim celem jeśli chodzi o nurkowanie jest Papua Nowa Gwinea, znajomy tam był i się rozpływa, zresztą widziałem foto i filmiki jakie nagrał to faktycznie – mózg miażdży.

bruklin187

Posty: 8

 
Patrzyłbym na pewno dość drobiazgowo w dokładny cennik jaki biuro podróży oferuje przy takim wypadzie. Bo też jednak oni nie wszystko w cenę wliczają, potem się okazuje – że to osobno trzeba doliczyć, i jeszcze to i tamto i nagle cena wychodzi kilka razy taka.

tigra32

Posty: 6

 
Żółwie na Galapagos – to jest zdecydowanie zjawisko przyrodnicze które trzeba zobaczyć jeśli się nurkuje ;) Ja tam pływałem z polskim organizatorem Feel Active, firmę prowadzi Bartosz, bardzo sympatyczny człowiek i co dla mnie było ważne – dobry nurek, a przy okazji jak się okazało też dobry lekarz, bo jednej osobie podczas wyjazdu potrzebna mała drobna pomoc medyczna ;)

Aniusiaaa1

Posty: 15

 
Ja to ciągle jestem na etapie planowania kursu, to jest takie moje małe marzenie, żeby nauczyć się nurkować, ale jakoś ciągle nie mogę go zrealizować, może w tym roku się uda!

Julian

Posty: 22

 
Dużo ludzi z tego co wiem lata do Azji, albo ewentualnie Australia i oceania też wiem że zgarnia dobre opinie...dla mnie to trochę za daleko i za drogo jednak...

CzarnyBlant

Posty: 7

 
Nie wiem kogo by tutaj podpowiedzieć, ja jeszcze z takiego wyjazdu nie korzystałem, ale mogę podpytać bo mam znajomych którzy latali ponurkować dość daleko właśnie z organizatorem.

TomekK

Posty: 21