Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

czarter jachtów Chorwacja

czarter jachtów Chorwacja

Pytanko mam techniczne – na wypad z rodziną po morzu Śródziemnym polecacie jednokadłubowca czy jednak katamaran? Z tego co widzę zdania są mocno podzielone...Druga sprawa, u kogo czarterować jedno bądź drugie? Gdzie mają naprawdę solidne, serwisowane jednostki, za które przy okazji nie nadpłacę?

adam86

Posty: 3

 
Dla mnie najlepsze są wody Azji, ale to już niestety się wiążę z większymi kosztami, żeby taki wyjazd sobie zorganizować i też trzeba naprawdę sporo urlopu wziąć w pracy, bo na tydzień to się nie opłaca w taką podróż ruszać.

bruklin187

Posty: 12

 
Mi akurat bardzo pasują motorowe jachty, daję dużo większy komfort. A jeśli chodzi o czarter to oferta jest teraz bardzo płynna, dynamiczna, pojawiają się nowe firmy nowe możliwości, trzeba trzymać rękę na pulsie i sobie porównywać co kto proponuje i za ile.

uluszka

Posty: 10

 
To niesamowite jak ludzie potrafią się od siebie różnić jeśli chodzi o opinie i gusta...Mnie się na przykład na szwedzkich wodach totalnie nie podobało ale już mój znajomy tylko tam czarteruje jacht. Totalnie go nie rozumiem. Ktoś ma podobnie? :)

yarofe

Posty: 10

 
Ja chciałbym w podróż poślubną zabrać swoją drugą połówkę właśnie w rejs. Ktoś może zna fajne oferty tego typu? Gdzie warto wypłynąć, żeby było najbardziej ustronnie, intymnie ale też romantycznie, z widoczkami itp.?

Lupusx

Posty: 9

 
Manta ma dobrą ofertę, znam tę firmę już od paru sezonów i jeszcze się na ich obsłudze nie zawiodłem. Głównie czarteruję przez nich u armatorów na morzy Śródziemnym, w ogóle to jest moim zdaniem najlepszy akwen do żeglowania, zwłaszcza myślę o jednokadłubowcach. Namiary do nich są na manta-yachting.pl .

beata77

Posty: 14

 
Tak mniej więcej to jakie są koszty czarteru jachtu motorowego na morzu Śródziemnym – Grecja, Włochy? Chodzi mi o taki czarter przez pośrednika. Z góry dzięki za odpowiedź.

syrena88

Posty: 12