Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dolina gąsienicowa szlaki, czy warto ?

Dolina gąsienicowa szlaki, czy warto ?

Cześć. Czy ktokolwiek z Was zna dolina gąsienicowa szlaki? Pytam, ponieważ w najbliższej przyszłości wybieram się w te rejony i chciałabym uzyskać przydatne informacje o szlakach.

Różyczka

Posty: 10

 
Dolina gąsienicowa szlaki jest w stanie zaproponować dość liczne. Wybór powinien być oparty na realnych przesłankach, a więc m.in. umiejętnościach podróżujących. Polecam o tym pamiętać!!!

Budowlaniec

Posty: 25

 
Często słyszałem o tym, iż istnieje coś takiego jak przełęcz pod chłopkiem. Odnoszę wrażenie, iż to przełęcz, która weseli się niewielką popularnością, choć jest dość popularna. Z resztą przekonacie się o tym sami, by wyszukacie na jej temat informacje w sieci.

edyta123

Posty: 13

 
Mam świadomość, że dolina gąsienicowa szlaki posiada o niesłychanie zróżnicowanym stopniu skomplikowania. Przekonałam się o tym, gdy wybrałam się w te okolice.

wisła1905

Posty: 13

 
W sieci niezwykle dużo można przeczytać o szlakach na kościelec. Polecam jednak traktować te informacje z pewną rezerwą. Najlepszym źródłem informacji są osoby, jakie rzeczywiście znają się na górach. Na pozostałe informacje warto wziąć pewną poprawkę.

Lupusx

Posty: 9

 
Spodobała mi się dolina gąsienicowa szlaki, którymi mogłem do niej dotrzeć były niezwykle zróżnicowane. W związku z tym wyprawa w tym kierunku nawet kilkukrotna miałaby spory sens z punktu widzenia miłośników gór. Polecam serdecznie ten kierunek :)

matek562

Posty: 11

 
Jeszcze nigdy nie wchodziłem na Morskie Oko, więc chętnie przeczytałem Wasze odpowiedzi na temat tj. szlak na morskie oko. Mam nadzieję, że wykorzystam któryś ze szlaków w praktyce.

090913123

Posty: 13

 
Mogę Wam serdecznie polecić szlak na szpiglasowy wierch, o którym szczegółowe informacje uzyskacie tutaj: http://goryszlaki.blogspot.com/2016/12/szlak-na-szpiglasowy-wierch-lancuchy-i.html. Zachęcam do dokładnego zapoznania się z tym opisem, który jest niesamowicie przydatny na etapie planowania podróży.

xtigerx

Posty: 9

 
Z mojego punktu widzenia istnieje zaledwie jeden szlak na kościelec, który jest godny zarekomendowania. Postaram się przedstawić go wkrótce, gdy będę dysponował nieco większą ilością wolnego czasu.

TomekK

Posty: 29