Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Atrakcje Kołobrzeg, co polecicie ?

Atrakcje Kołobrzeg, co polecicie ?

Które muzeum w Kołobrzegu należałoby zwiedzić z dzieckiem? Chodzi mi o miejsce, w jakim maluchy się nie nudzą naturalnie. Idą ferie więc poszukuję miejsc gdzie należałoby zabrać najmłodszych.

AlllB

Posty: 12

 
Koniecznie trzeba skorzystać z takich atrakcji w Kołobrzegu, opinie są różne, ale nam muzeum przypadło do gustu, byliśmy tam już dwa razy. Cena jak cena, według mnie jest adekwatna do tego z czym możemy się tam zetknąć.

matek562

Posty: 11

 
Jak rejsy w Kołobrzegu to polecam to miejsce http://muzeum6d.pl/23/56/162/Polecamy-Wycieczki-po-Kolobrzegu-HIT-2015.html. Stacjonarnie to muzeum 6D co znaczy, iż dzieją się tam rzeczy niemożliwe;) Organizują również właśnie wycieczki po mieście eko pojazdami. Dla grup zorganizowanych jest niewątpliwie zdecydowanie taniej. Dzieci i młodzież są rzeczywiście zafascynowani miejscem.

zimosik6

Posty: 14

 
Bilety są zdecydowanie tańsze oczywiście dla grup zorganizowanych. Skorzystaliśmy z tych atrakcji dla szkół w Kołobrzegu, a pobyt w muzeum i zwiedzanie miasta bardzo miło wspominamy. Dzieci domagają się więcej :-)

Yuri20

Posty: 27

 
Poza muzeum spodobały nam się rejsy w Kołobrzegu. Bardzo oryginalny pomysł te meleksy i lektor, który opowiada ciekawostki, legendy, już dawno się tak dobrze nie bawiłam. Kino umywa się do tego, jakich emocji dostarcza nam muzeum.

audi80

Posty: 16

 
Wchodzisz do tego muzeum w Kołobrzegu i zaczyna Ci się wydawać po chwili, iż wszystko jest tu prawdziwe, jakbyś przeniósł się w okresie. Mnie się takie rzeczy niezmiernie podobają. Odwiedziłem też Poznań, bo tam jest coś podobnego:) Znakomite rzeczy. Gratulacje dla pomysłodawców.

Yuri20

Posty: 10

 
Na takie atrakcje w Kołobrzegu można było czekać nawet długie lata. Moje dzieci są zachwycone muzeum i ciągną mnie tam w wielu przypadkach:) Można tu dotykać przedmiotów, słuchać ciekawych opowieści, sterować statkiem oglądać obrazy 3D. Nie chcę zdradzać więcej, żeby każdy miał niespodziankę. Niemniej jednak naprawdę polecam.

brzoza78

Posty: 16