Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Urodziny Poznań, znacie coś ?

Urodziny Poznań, znacie coś ?

Słyszałam o muzeum z legendami Poznania, że super sprawa i należałoby pójść tam z maluchem. Chciałabym zasięgnąć opinii rodziców, którzy poszli tam z 4 latkami, nie bały się? Podobno jest bardzo ok, niemniej jednak pytam:)

Geo-Fort

Posty: 13

 
Na urodziny w Poznaniu dla synka zdecydowałam się na to muzeum i to była bardzo dobra decyzja. Dzieci zachwycone, bardzo dobrze się bawiły, poznały legendy i mają super wspomnienia. Znakomite przygotowanie.

nowoter

Posty: 22

 
Synkowi wyprawiłam urodziny w Poznaniu w tym muzeum 6D i jestem niesłychanie zadowolona. Grupka liczył 9 dzieci i było super. Niesłychanie dobry animator, dzieci były pod wrażeniem wszystkiego, tak więc polecam gorąco skorzystać. To o sporo wyższe niż te wszystkie krainy zaba itd. Tort też jest:-)

namok

Posty: 14

 
Pięknie to mało powiedziane. Było wspaniale, moc wrażeń. Takich urodzin w Poznaniu, które organizuje to muzeum nie zapomina się. Wspomnienia na zawsze, dużo niespodzianek, zagadek, ekstra.

brzoza78

Posty: 16

 
Dobrze zrobiłam, że zaufałam mojej mamie, która zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, że nie chciały pójść spać o stałej porze – za dużo wrażeń;)

Makus16

Posty: 22

 
Myślałam, że to przereklamowane miejsce to muzeum. Nie mieszkamy w Poznaniu więc musieliśmy pokonać koło 300 km żeby tam dojechać, ale słowo daję, że się opłacało. Gdyby było u nas w mieście pewnie chodzilibyśmy tam częściej. Projekt idealny, polecam z całego serca.

labuh

Posty: 16

 
Na urodziny dla dzieci w Poznaniu to najlepsze miejsce, sama jeszcze nie korzystałam z tej atrakcji, ale moja córcia była na urodzinach koleżanki i wrażenia przyniosła niemałe wciąż coś wspomina. Zatem sama też będę chciała skorzystać z tej oferty. Tak czy w przeciwnym razie miejsce arto odwiedzić. Pozdrawiam i polecam.

labuh

Posty: 14

 
Kuba jest ogromnie zadowolony po urodzinach w Poznaniu w muzeum 6D. Namawia nas, żebyśmy mu też tam właśnie urządzili. Coś w tym musi być. Chcę się przekonać na własne oczy więc plan na weekend mamy już gotowy:)

Black_Riot

Posty: 17

 
Dobrze zrobiłam, iż zaufałam mojej mamie, jaka zabrała dzieciaki do tego muzeum. Z takimi atrakcjami w Poznaniu jeszcze się nie zetknęły:) Do domu przyjechały rozpromienione, zadowolone i ciągle sobie jeszcze coś opowiadają, chcą iść jeszcze raz. Jedyny mankament tego miejsca, iż nie chciały pójść spać o stałej porze – za sporo wrażeń;)

Ciapek

Posty: 15

 
Tu byłam więc polecam i to bardzo gorąco wszystkim http://blubry6d.pl. To jedna z nowo powstałych atrakcji w Poznaniu, gdzie warto zabrać całą rodzinę. Muzeum zrobione w 3D z hologramami itp. rzeczy.

Radziu

Posty: 20