Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

egzotyczne wakacje z biurem, gdzie znajdę ?

egzotyczne wakacje z biurem, gdzie znajdę ?

Witam. Mam chęć skorzystać z kilkudniowego safari w azji. To byłyby moje pierwsze wakacje tak daleko :) Macie jakieś wskazówki, może jakieś biuro? Każda informacja jest dla mnie znacząca. Dziękuję.

Lechu351

Posty: 7

 
To może tutaj wam się spodoba :) http://thailand-trips.pl Całkiem inne biuro niż reszta. Można zaoszczędzić, bo to jakby Tajlandia na własną rękę, ale z pomocą agencji, która ci wszystko zapewnia od a do z. Planujesz razem z nimi, wybierasz, gdzie chcesz jechać itd. nawet zakwaterowanie.

ernest00

Posty: 9

 
Z biurem nigdy w życiu. Już mieliśmy raz okazje jechać i okazało się fatalnie, a miało być bez wątpienia pięknie. Jak Azja to tylko indywidualne wakacje, jakie samemu sobie planujemy. Osobom, jakie pierwszy raz się tam wybierają polecam pomoc agencji turystycznych, jakie mają elastyczną ofertę.

atek562

Posty: 12

 
To się mylisz, bowiem wiele jest propozycji objazdowych typu Tajlandia birma wycieczki itp. Ogólnie w tym regionie dają klientom na swobodę odpoczynku, więc można korzystać. Nie jest źle, jeżeli chodzi o ceny.

brzoza77

Posty: 15

 
U nas też w planach podwodne wakacje i jakość nie możemy zdecydować się na region. Podobno Tajlandia jest świetnym miejscem, ale to trochę daleko i tanio nie będzie :( Mamy kilka możliwości do wyboru.

kikiriki2k

Posty: 11

 
Słoneczne wyspy w Tajlandii to perfekcyjny sposób, żeby odpocząć. Takie wakacje to prawdziwe wakacje. Polecam każdemu, kto nie ma pomysłu. Z cenami nie jest najgorzej, można poszukać tańszego biura lub zdecydować się na indywidualny wyjazd.

Złoty

Posty: 9

 
W ramach wycieczek do Azji indywidualnie skrojonych to chyba nieco posuchy u nas. Nie chce mi się wierzyć, żeby jakieś biuro podróży udostępniało taką ofertę. Może się mylę.

Pamooko

Posty: 19

 
Znakomita sprawa tylko, co z cenami. Słyszałem, że na samych wyspach Tajlandii jest dość drogo i trudno odszukać na własną rękę coś taniej. Może się mylę, ale przejrzałem już tyle for, że chyba więcej nie ma, a zależy mi na właśnie tym miejscu i żeby budżet spasował choćby mniej więcej :(

Kitas

Posty: 12