Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kamper wynajem Warszawa, gdzie warto ?

kamper wynajem Warszawa, gdzie warto ?

Interesują mnie kampery i zastanawiam się nad wynajem. Czy taki kamper wynajem Warszawa można zabrać zagranicę? Jak to wtedy wygląda i jak właściciel na to będzie patrzył? Nigdy tego nie robiłem.

Damiano

Posty: 2

 
Dla mnie kamper to super przygoda. Kocham takie wyjazdy i polecam innym. Warto się przekonać czy to jest dla Was coś odpowiedniego, bo opinie są bardzo różne.

Złoty

Posty: 3

 
Wszystko ma swoje wady i zalety. Dom masz cały czas z tyłu, natomiast też wyjazd do zatłoczonych miast jest utrudniony. Warto mieć ze sobą rowery, albowiem wtedy, jeżeli chcemy coś zwiedzać to się na nie przesiadamy i jedziemy. Mnóstwo ludzi podróżuje kamperami i są niesłychanie zadowolone, wobec tego trzeba zbadać czy dla Was to jest stosowne.

wrrraak22

Posty: 8

 
Według mnie kamper wynajem z Warszawy to super pomysł. Korzystam z firmy https://wakacjecamperem.pl i zawsze mają dla mnie super oferty, dlatego zachęcam do sprawdzenia.

propek12

Posty: 9

 
Od zawsze wykorzystujmy komfortowe kampery do podróży i nie wyobrażamy sobie innej formy wakacji. Należałoby spróbować żeby się przekonać czy to jest dokładnie to, czego szukacie. Nam się to podoba.

doprzodu67

Posty: 10

 
Pamiętajcie kamper jest wart mnóstwo kasy, więc o niego dbajcie. Jeżeli coś zrobicie nie tak to sami płacicie. Pilnuje aut, zamykajcie, a wtedy nie będzie problemów.

witek789

Posty: 10

 
W naszej rodzinie kampery są uwielbiane, dlatego innym zawsze polecam taką formę wypoczynku. Dom mamy zawsze ze sobą, dlatego to jest mega komfortowe.

Kitas

Posty: 8

 
Wynajmowałem różne kampery w Warszawie, natomiast moja rodzina nie poczuła tego klimatu. Dzisiaj wróciliśmy do tradycyjnych podróży, natomiast kto wie może do kampera jeszcze wrócimy?

CHatka-eKo

Posty: 17