Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

apartamenty Kołobrzeg, gdzie warto ?

apartamenty Kołobrzeg, gdzie warto ?

Nie wiem czy jechać do Kołobrzegu czy gdzieś w okolice? Ładne plaże są w Kołobrzegu? Był tam ktoś w tym roku i jest w stanie mi udzielić prawdziwych informacji? Czekam na kogoś chętnego.

Jarko445

Posty: 1

 
Apartamentów jest bardzo dużo, dlatego każdy coś znajdzie. Miasto jest dość duże, dlatego baza jest bardzo dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

labuh 

Posty: 2

 
Apartamentów jest niezmiernie wiele, dlatego każdy coś znajdzie. Miasto jest dość spore, dlatego baza jest niezmiernie dobrze przygotowana na turystów z całego kraju.

marcin225

Posty: 34

 
Bywam w Kołobrzegu i dla mnie plaże są super. Bardzo szerokie i piaszczyste. Woda jak to nad morzem nikt raczej się cudów nie spodziewać. Jeżeli chodzi o noclegi to dla mnie apartamenty to najlepsza opcja i zawsze rezerwuje je ze sporym wyprzedzeniem poprzez Internet.

andrew66

Posty: 9

 
Nie lubię polskiego morza zarówno nie doradzę, jakie wybrać miejsce noclegowe. Ostatni raz nad morzem byłem dwanaście lat temu. Padało, woda zimna to nie mój klimat.

Jasieczek23

Posty: 3

 
Miałem namiary na jakieś apartament w Kołobrzegu, lecz nie mogę teraz odnaleźć. Wiem, że mieli tam naprawdę super warunki w niezmiernie niskich cenach. Z tego, co wiem był nawet basen, lecz my trafiliśmy na pogodę to z niego nie korzystaliśmy. Sprawdzę, jaka to była firma.

duduś33

Posty: 5

 
Jeśli chcecie wynająć apartament w Kołobrzegu to tutaj https://apartamenty.kolobrzeg.pl jest super oferta. Mają do wyboru kilka lokalizacji, dlatego czy to blisko czy daleko od morza to się coś znajdzie ciekawego.

Fiflek

Posty: 3

 
Byliśmy w tym roku w Kołobrzegu i my jesteśmy zadowoleni i nasze dzieci. Mieliśmy apartament blisko morza, co z dziećmi ma ogromne znaczenie. Dla mnie jest to najlepsze miejsce nad morzem, dlatego nie chciałbym go zamieniać na żadne inny. Nie byliście jeszcze w Kołobrzegu? Wybierzcie się i zobaczcie ten klimat.

WalSystem

Posty: 13

 
Miałem namiary na jakeś apartament w Kołobrzegu, ale nie mogę teraz znaleźć. Wiem, że mieli tam naprawdę super warunki w bardzo niskich cenach. Z tego, co wiem był nawet basen, ale my trafiliśmy na pogodę to z niego nie korzystaliśmy. Sprawdzę, jaka to była firma.

matek562

Posty: 9