Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

hotel dla psów tarnow, gdzie szukać?

hotel dla psów tarnow, gdzie szukać?

Planuję z mężem remont w mieszkaniu, chcemy się prędko z nim uwinąć. Mamy psa i na nieszczęście nie będziemy mieć dla niego mnóstwo czasu przez tydzień. Czy hotel dla zwierząt jest idealnym pomysłem?

zbychu6

Posty: 1

 
Wiele osób na kilka dni zostawia swoje pieski w hotelach. Dla mnie jest to normalna sprawa, tylko ważne jest, wybrać naprawdę profesjonalny hotel dla psow. W takich miejscach piesek dostanie wiele ciekawych atrakcji.

Kristyna

Posty: 14

 
Dokładnie tak jak mówisz, to jak piesek będzie się czuł w danym hotelu dla psow zależy wyłącznie od właścicieli i pracowników. Często również wpływa na samopoczucie zwierzaka organizowane zabawy i spacery.

TomekK

Posty: 7

 
Hotel dla psów w małopolsce znam tylko jeden, który naprawdę jest godny polecenia. Jeśli chcecie to możecie zajrzeć na ich stronę internetową pod tym adresem http://wilczeserce.pl. Ja byłam bardzo zadowolona z ich usług, może komuś z was się przyda do nich kontakt.

Damiano

Posty: 3

 
Ja też boję się zostawiać pieski w hotelach, jednak niedługo będę musiała to wykonać. Niesłychanie chętnie usłyszę o jakiś hotelach dla psów w małopolsce.

wiesław11

Posty: 12

 
Wydaję mi się, iż najlepiej pieska oddać na kilka dni komuś z rodziny z kim piesek się zna. Jednak jeśli nie posiadasz nikogo takiego to możesz spróbować szukać dobrego hotelu dla psów w dębicy.

Tomcio

Posty: 5