Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

drukarka 3d, oferta

drukarka 3d, oferta

Czy dentystyczne drukarki 3D warto kupować? Chce zainwestować w rozwój swojego gabinetu i zastanawiam się czy takie urządzenie się przyda czy to tylko kolejny chwyt marketingowych? Doradźcie mi coś.

Damiano

Posty: 1

 
Jeżeli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o dużo wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o dużo szybciej, i o to chodzi.

Hihi_WWW

Posty: 25

 
Propozycji znajdzie się bardzo sporo, lecz według mnie drukarka 3D to urządzenie do zarabiania pieniędzy. Dorabia się mnóstwo różnych akcesoriów, dentyści nawet na tym pracują. Im wszystkim się to opłaca, albowiem klient za to zapłaci. Do zabawy? Zdecydowanie za kosztowne to jest jak dla mnie.

mazi1991

Posty: 13

 
Jeśli ma być wykonany najlepszy druk to według mnie trzeba kupować przemysłową drukarkę 3D. Takie urządzenie jest o wiele wydajniejsze i może pracować dłużej. Wtedy zwraca się o wiele szybciej, i o to chodzi.

labuh

Posty: 10

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, ale to są dość spore inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

Black_Riot

Posty: 11

 
Nie stać mnie na drukarki 3D, dlatego zostaje przy laserowej. Jeśli ktoś na tym zarabia to może i mu się opłaca, lecz to są dość gigantyczne inwestycje. Trzeba się liczyć też z drogim serwisem, bo to nadal nowość na rynku.

urszulka

Posty: 2

 
Według mnie najlepsza drukarka SLA to ta https://revo3d.pl/kategoria-produktu/drukarki-3d/formlabs/. Zakupiłem i jestem niezwykle zadowolony.

BumBum_54

Posty: 8

 
Skanery i drukarki rzeczywiście są coraz tańsze, natomiast trzeba się liczyć z tym, że jednak to będą nadal wysokie koszty. Do pracy jak najbardziej się to przydaje, natomiast do zabawy?

izabelka

Posty: 3

 
W naszej firmie działa drukarka 3D IDEX to nowoczesny system i taka drukarka spisuje się niezmiernie dobrze. Nie sprawia kłopotów, a jakość wydruku jest niezmiernie wysoka.

namok

Posty: 3

 
Nie doradzę nic z drukarkami, bo od lat się tym nie zajmuje. Pamiętam jak lata temu wchodziły drukarki 3D i jaki był wtedy szał. Dzisiaj już wiele firm je stosuje, na co dzień. To wpłynęło na ich rozwój, bo są jeszcze lepsze, ale i niższą mają cenę. Za kilka lat w wielu domach taka drukarka będzie miała zastosowanie.

Kowalski

Posty: 2