Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

serwis komputerowy, znacie ?

serwis komputerowy, znacie ?

Mam mnóstwo wirusów na komputerze, ale nie wiem jak się ich pozbyć. Jest serwis internetowy w Świdniku, który byłby chętny żeby mi pomóc? Sprawa jest naprawdę bardzo pilna, bo komputer jest mi potrzebny.

@_yyy111

Posty: 1

 
Jeśli komuś zależy na szybkich naprawach komputerów to na pewno serwis się do tego przyda. Nie ma znaczenia czy to awaria procesora albo płyty czy też instalacja systemu operacyjnego. Dajemy komputer komuś, kto się na tym zna i wtedy wiemy, że oni na pewno wykonają wszystko dokładnie tak jak trzeba.

audi25

Posty: 13

 
Jeśli na komputerze jest bardzo dużo wirusów to trzeba postawić system na nowo. Trzeba uważa żeby nie stracić wszystkich danych. Korzystałem z usług serwisu komputerowego i jestem zadowolony. Po co się męczyć skoro dla nich to godzina czy dwie pracy i komputer jest jak nowy. Polecam takie usługi.

benia32

Posty: 22

 
Mój laptop można się grzał i był z nim problem. Ostatecznie oddałem go do firmy, która naprawia laptopy i okazało się, że był cały zapchany kurzem i brudem. Niewiele mnie to kosztowało i mi pomogli. Jestem zaspokojony, albowiem nie chciałbym sam rozkładać laptopa.

czubek67

Posty: 2

 
Korzystałem z serwisu komputerowego w Świdniku. http://itex-serwis-komputerow.pl mi pomogła. Szybko zajęli się wirusami i brakiem niektórych sterowników.

ilor45

Posty: 8

 
Dawniej człowiek na wszystko miał czas. Z drugiej strony człowiek też nie miał kasy. Było się nastolatkiem to wszystko robiło się samodzielnie. Dziś jest rodzina, praca obowiązki i lepiej komputer oddać na serwis i mieć problem rozwiązany.

labuh 

Posty: 5

 
Nie brałbym się nigdy za naprawę laptopów. Komputery taka le laptopy to za małe. Nie mam tyle cierpliwości żeby rozkładać śrubka po śrubce każdy element. Wolę oddać to specjalistom, który się na tym znają.

Sis45

Posty: 11