Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

ogłoszenia towarzyskie, znacie ?

Chciałbym pogadać z jakąś panią w wieku 30-35 lat. Nie ma nikogo takiego wśród moich znajomych i zastanawiam się czy przeglądać ogłoszenia towarzyskie? Korzystaliście już z takich ogłoszeń? Jak to wszystko wygląda.

mazi1991

Posty: 1

 
Nie wiem czy zdecyduje się na takie ogłoszenia towarzyskie. Widziałem kilka ładnych kobiet, ale nie wiem czy to dla mnie? Opinie są różne, dlatego trudno mi wyrobić sobie zdane. Pewnie jeśli się sam nie zdecyduje to nie będę wiedział czy takie spotkania są odpowiednie dla mnie.

Kowalski

Posty: 2

 
Lubię poznawać nowych ludzi. To, dlatego korzystam z takich ogłoszeń. Dla mnie to bezpieczne rozwiązanie. Wybieram zawsze ogłoszenia, które są zweryfikowane. W ten sposób wiemy, że spotkam się z osobą ze zdjęcia. Dla mnie taki portal to jedyna okazja żeby poznać kogoś, z kim będą mógł miło spędzić czas.

amrmas22

Posty: 10

 
Wybieramy tylko i wyłącznie takie ogłoszenia towarzystwie, jakie maj zweryfikowane fotografie. Każdy winien tak robić. Dotyczy to kobiet, mężczyzn czy też par. wówczas wiemy, że naprawdę spotkamy się z takimi osobami, jakie się ogłaszają.

TomekK

Posty: 4

 
Ogłoszeń jest wiele, natomiast jak się tak ustawia własne żądania to wcale wiele kobiet nie zostaje. W gigantycznych miastach tak, natomiast w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, natomiast na razie, jeżeli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Wielokrotnie dziesiątki kilometrów, natomiast rzeczywiście pożądane byłoby.

Złoty

Posty: 6

 
Ogłoszeń jest dużo, ale jak się tak ustawia własne wymagania to wcale dużo kobiet nie zostaje. W dużych miastach tak, ale w małych już nie. Może z biegiem czasu się to zmieni, ale na razie, jeśli chce się spotkać super kobietę to nie ma innego wyjścia jak pojechać do niej. Często dziesiątki kilometrów, ale naprawdę warto.

matek562

Posty: 22

 
U nas z ogłoszeń korzysta znajoma. Jest samotna, a lubi towarzystwo, zatem poszukuje sobie panów, którzy dopasowują się do niej. Ma gigantyczne żądania, ale nie ma problemów ze znalezieniem kogoś, kto im wszystkim sprosta.

derums3

Posty: 6

 
Opinii zawsze jest dużo. Jednym się podoba, a innym nie. To normalne. Nie każdy ma dużo czasu na poszukiwanie swoich partnerek. Warto wtedy umilić sobie w ten sposób czas, a będziemy na pewno zadowoleni.

Kitas

Posty: 12

 
Z anonsów towarzyskich https://samka.pl/anonse/pl wybieram sobie zawsze kobiety, jakie bardzo mi się podobają. Można tutaj trafić na anonse video.

zabawaa

Posty: 7

 
Byłem na storni takich ogłoszeń i jest super. Poznałem tam kobietę, która spełnia wszystkie moje oczekiwania. Wreszcie mam, z kim spędzić wolny czas. Nie mam go dużo, dlatego potrzebuje kogoś, kto jest w stanie to zrozumieć i nie robimy mi wyrzutów. Dla mnie super.

pawel253

Posty: 9