Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Filmy online

Filmy online

Gdzie według was teraz najlepiej oglądać filmy online, ale bez przesycenia reklamami, czy innymi szkodliwymi bzdurami? Proszę o wasze oceny.

adam86

Posty: 5

 
Teraz bardziej chyba się opłaca seriale oglądać, bo coraz lepiej robią. Niektóre produkcje znacznie lepsze od filmów i podobno jest mocno rosnący budżet w tej kategorii. Co myślicie?

pawel253

Posty: 7

 
Jak dla mnie premium w granicach 10 – 20 złotych miesięcznie jest do udźwignięcia. Najlepiej, żeby portale z filmami online dogadywały się z wydawcami. To wyjdzie na dobre wszystkim.

daro77

Posty: 9

 
No właśnie zauważyłam ostatnio, że sporo filmów zablokowali, a serwisy pewnie się boją o kwestie praw autorskich.

andrew66

Posty: 17

 
Z tych najpopularniejszych serwisów nie warto korzystać weekendami, czy wieczorami, bo po prostu nie wejdziesz, albo cię zablokują, dopóki nie masz konta premium.

Julian

Posty: 16

 
Złego słowa powiedzieć nie mogę o ekino-tv.pl. Od lat oglądam u nich filmy i codziennie korzystam. Wszystko ok, żadnego spamu, dziwnych reklam, wyskakujących okienek, czy przymusu wykupienia konta premium. Korzystasz to ok, jak nie to też ok :) Ogólnie dobry serwis i dużo filmów, ciągle aktualizują.

Hihi_WWW

Posty: 24

 
Jakoś torrenty w ostatnich latach cienko funkcjonują, albo po prostu nie mam dobrego źródła. Wolę znacznie bardziej filmy online.

wieslawek

Posty: 17

 
A według mnie wykupienie konta premium na niektórych portalach bardzo się opłaca, bo oglądasz bez reklam, poza tym transferu ci nie zabierają.

bartek33

Posty: 20