Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

blaty granitowe, gdzie warto ?

blaty granitowe, gdzie warto ?

Słyszałem, że blaty z kamienia mają wadę, albowiem jeżeli się coś ułamie albo ukruszy to się tego nie naprawi. Do wymiany jest wówczas cały blat? To prawda? Zastanawiam się nad takim blatem do własnej kuchni i nie wiem, czy zamawiać.

edmundzio

Posty: 1

 
Dla osób, które chcą wiedzieć więcej o blatach kamiennych polecam https://nagrobkikamienne.pl/blaty-kamienne-katowice/. Tam jest wszystko.

codePerformance

Posty: 17

 
Mam jasne meble i czarny blat granitowy i jak dla mnie to super efekt. Podoba mi się niesłychanie. Polecam taki blat, który będzie kontrastował z całością, albowiem jest super.

Nikotymmm

Posty: 3

 
Mam jasne meble i czarny blat granitowy i jak dla mnie to super efekt. Podoba mi się bardzo. Polecam taki blat, który będzie kontrastował z całością, bo jest super.

Czorny1337

Posty: 32

 
Wybór blatów jest niesłychanie duży. Przerabiałem MDF, drewno i kamień. Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety. Podejście do tego tematu jest niesłychanie różne, wobec tego trzeba testować. Mnie akurat drewno najniezwyklej się podoba, lecz znajomi wolą kamień naturalny to, wobec tego trzeba wszystko dokładnie sprawdzić.

Mord

Posty: 20

 
Nie wiem, ale kamień to mi się z nagrobkami kojarzy i jakoś z zimnem, dlatego nie chciałbym czegoś takiego mieć u siebie. Nie mówię, że to źle wygląda, ale nie dla mnie. Każdy musi sam zdecydować co jest najlepsze dla innego.

wisła1905

Posty: 16

 
Wybór blatów jest bardzo duży. Przerabiałem MDF, drewno i kamień. Każdy z tych materiałów ma swoje wady i zalety. Podejście do tego tematu jest bardzo różne, dlatego trzeba testować. Mnie akurat drewno najbardziej się podoba, ale znajomi wolą kamień naturalny to, dlatego trzeba wszystko dokładnie sprawdzić.

Lux-Mark24

Posty: 10

 
Nie podobają mi się takie blaty wole drewno albo płytę. Przymierzałem się do tego, ale okazało się, że meble muszą być wzmocnione, bo to bardzo dużo waży. Nie chce robić sobie kłopotów, dlatego pozostaje przy zwykłych materiałach do wykonania blatów.

sertus34

Posty: 2

 
Nie podobają mi się takie blaty wole drewno albo płytę. Przymierzałem się do tego, ale okazało się, że meble muszą być wzmocnione, bo to niesłychanie dużo waży. Nie chce robić sobie problemów, zatem pozostaje przy zwykłych materiałach do wykonania blatów.

benia32

Posty: 16