Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Dobra restauracja w Poznaniu

Dobra restauracja w Poznaniu

Szukam dobrego miejsca, gdzie będzie można wybrać się z narzeczoną na rocznicową kolację w Poznaniu? Jakieś przytulne wnętrze, smaczne jedzenie, odpowiedni wybór różnych dań i co ważne oczywiście jedzenie świeże, nie mrożonki jak w wielu restauracjach w Poznaniu. Jak znacie jakieś sprawdzone restauracje to dajcie namiar.

Klarkaa45

Posty: 1

 
Ja dość długo szukałam w Poznaniu dobrych restauracji i mogę powiedzieć, że trzeba się wiele na próbować, Szczególnie w centrum wiem już, że wiele restauracji działa pod turystów, gdzie i tak muszą coś zjeść a o smaczne i co ważne świeże jedzenie było czasami trudno. Więc najczęściej coś smacznego znaleźć można nieco dalej od centrum.

Marko

Posty: 10

 
Z mojej strony mogę polecić restaurację www.cybina13.pl. Bardzo miłe miejsce, restauracja ma dopiero niecałe 3 lata, ale działa na wysokim poziomie, co jakiś czas pojawiają się także dania z różnych stron świata w ramach tematycznych tygodni. Byłem już tam wiele razy i zawsze wychodzę zadowolony, jedzenie smaczne i świeże. Nieco dalej od centrum w okolicy Jeziora Maltańskiego.

Fanatyk

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o Poznań to tych restauracji jest obecnie całkiem sporo i myślę, że coś sensownego dla siebie również będziesz w stanie wybrać. W miarę możliwości zobacz różne propozycje i wtedy coś spośród nich wybierz na spotkanie z narzeczoną. Dużo zależy też od tego jaką kuchnię preferujecie.

Marti

Posty: 10

 
Oferta restauracji w Poznaniu bardzo bogata, sporo kuchni z różnych regionów świata więc nawet największy smakosz, który będzie miał jakieś oczekiwania pewnie znajdzie dla siebie coś sensownego, gdzie będzie warto zajrzeć.

Ania

Posty: 16

 
Zajrzyj sobie do sieci i sprawdź opinie restauracji jeśli nie masz nikogo kto będzie w stanie Ci jakaś restaurację polecić. W ten sposób coś nieco o restauracjach w Poznaniu będziesz wiedział.

kluseczka

Posty: 29

 
W Poznaniu teoretycznie restauracji jest tak dużo, że trudno będzie się w tym wszystkim połapać, jeśli jednak będzie chciało się coś dobrego zjeść to niekiedy okazuje się, że trudno o jakieś sensowne miejsce, do którego bez obaw można się wybrać. Więc sprawdź różne restauracje, jak masz kogoś kto coś Ci poleci to najlepsza opcja.

namok

Posty: 13

 
W Poznaniu jest tak wiele różnych restauracji, że każdy będzie miał okazję dla siebie coś sensownego wybrać. Chyba nawet największy smakosz i wymagająca osoba będzie w stanie w Poznaniu jakąś restaurację dla siebie wybrać. Propozycji co nie miara szczególnie w centrum.

Lipa08

Posty: 15

 
Jeśli chodzi o starówkę w Poznaniu to restauracji jest bardzo wiele, w otoczeniu też trochę różnych opcji się pojawia więc pewnie coś będziesz w stanie spośród nich wybrać. Sprawdź różne propozycje, porównaj i wtedy decyduj co będzie najlepsze, jak masz jakieś opinie od kogoś sprawdzonego to zawsze najlepsza rekomendacja.

leeoon

Posty: 4

 
Na miłą romantyczną kolację to chyba najlepiej będzie wybrać się do jakieś restauracji na starówce. Myślę, że sporo różnych ciekawych opcji będziesz w stanie tam znaleźć, warto zajrzeć i popatrzeć co jest dostępne, w zależności również od tego jaka kuchnia będzie Ci odpowiadała najbardziej.

johncena67

Posty: 13