Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, kogo polecacie ?

prywatne przedszkole miasteczko wilanów, kogo polecacie ?

Niedawno przeprowadziliśmy się do Warszawy i poszukujemy teraz rzeczywiście sprawdzonego prywatnego przedszkola w Miasteczku Wilanów. Jeżeli polecacie jakąś placówkę, z góry serdecznie dziękujemy.

Limeczer45

Posty: 5

 
Dla dziecka w przedszkolu najważniejszą kwestią jest poczucie bezpieczeństwa, zatem poszukujemy z mężem czegoś naprawdę sprawdzonego. Jeżeli już mamy płacić, bowiem za prywatne przedszkole w Wilanowie trzeba troszkę zapłacić, to musimy być pewni, że nasza córka będzie pod dobrą opieką i będzie miała sporo interesujących zajęć.

Dyduchrr

Posty: 6

 
Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów jest oczywiście dużo droższe od państwowego, ale opłaca się, bo maluszki świetnie czują się w mniejszych grupach.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Do państwowej placówki przedszkolnej bardzo trudno jest się dostać. Mam nadzieję jednak, że mi się uda. Jeśli nie skazana będę na duży wydatek. Prywatne przedszkole w Miasteczku Wilanów nie należy do tanich :(

Kitas

Posty: 6

 
Na twoim miejscu wybrałabym niepubliczne przedszkole, bo w Wilanowie można znaleźć dużo takich placówek, które oferują świetne zajęcia. Ja byłam zmuszona wybrać takie właśnie przedszkole, bo żadne z państwowych placówek przedszkolnych nie oferowała możliwości wyboru indywidualnej diety, a u nas konieczna była diabetologiczna dieta.

Wariat

Posty: 16

 
Jeśli chodzi o przedszkole w Miasteczku Wilanów to jest tutaj kilka ciekawych ofert, ale osobiście jeszcze się nie zdecydowałam. Liczymy budżet i planujemy, bo jednak prywatna placówka kosztuje. Mamy nadzieję, że się jednak uda i wszystko będzie ok.

Budowlaniec

Posty: 25

 
Jeśli szukacie fajnego przedszkola w Warszawie Wilanowie, to polecam placówkę, do której chodziły moje dzieci https://karatekids.eu. To jest przedszkole sportowe, w którym nie ma czasu na nudę. Polecam także z uwagi na świetną kadrę, która współpracuje z rodzicami i dlatego dzieciaki tak świetnie się rozwijają.

Misieczek

Posty: 11

 
Być może to naprawdę fajna opcja. Dzieciaki po takich zajęciach są pewnie bardzo zmęczone i dają sobie spokój z brojeniem w domu ;) Ja też będę musiała wybrać jakieś przedszkole w Miasteczku Wilanów dla swoich bliźniaków, ale to za dwa lata.

demon666

Posty: 5