Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

matura podstawowa matematyka, opinie

matura podstawowa matematyka, opinie

Dajcie znać, jak korzystacie z jakichś faktycznie skutecznych kursów online z matematyki. Matura zbliża się wielkimi krokami. Mam nadzieję, że zdążę powtórzyć wszystkie najistotniejsze zagadnienia.

grubasek

Posty: 2

 
Do matury rozszerzonej z matematyki przygotowałam się wyłącznie dzięki licznej ilości zadań. Inaczej się nie da. Jest sporo serwisów, jakie faktycznie zapewniają rzetelną pomoc.

Marioleczka

Posty: 6

 
Za bardzo się przejmuję. Gdy tylko zapominam o stresie, to nawet fakt, że piszę maturę rozszerzoną z matematyki jakoś tam mi umyka. Jak u was z obawami i nauką?

umberko3

Posty: 14

 
Super dziękuję. Na pewno sobie sprawdzę, co to za serwis. Mam nadzieję, iż zadania są tu naprawdę okej, a przede wszystkim rozwiązania. Też miałem w planach jakieś kursy online z matematyki.

Black_Riot

Posty: 5

 
Uważam podobnie, choć jestem już niezmiernie zmęczona nauką :) Matematyka to nie jest moja bajka, dlatego też zgłębiam wszelkie zadania maturalne i rozwiązania. Właśnie w ten sposób się uczę.

Warszawiak

Posty: 8

 
Nie sprawdzałem żadnych serwisów, ale mam nadzieję, że tu na forum zdążycie przedstawić jakieś fajne propozycje. Rodzice myślą o korepetycjach, ale mnie ta myśl jakoś nie bardzo odpowiada. Myślałem nad jakimiś kursami online z matematyki. W ten sposób wiem, że uczy się wiele osób. Jak coś, to piszcie.

tasdefleja

Posty: 16

 
Korzystam z tego portalu http://www.zadaniazmatmy.pl. Uważam, że jest całkiem spoko. Z całą pewnością jest świetnym przygotowaniem z matematyki. Bardzo dużo zadań online. Może cię zainteresuje?

Laleczka

Posty: 7

 
Uważam podobnie, choć jestem już bardzo zmęczona nauką :) Matematyka to nie jest moja bajka, dlatego też zgłębiam wszelkie zadania maturalne i rozwiązania. Właśnie w ten sposób się uczę.

erwin_15

Posty: 9

 
Przygotowuję się do matury podstawowej. Matematyka od zawsze sprawiała mi duży problem. Może macie jakieś złote rady? Może pomożecie biednemu żuczkowi, który nie do końca wierzy w swoje siły i jest w rozterce? Myślałem o zadaniach, żeby znaleźć może jakieś konkretne rozwiązania i objaśnienia. Co myślicie?

codePerformance

Posty: 27

 
U mnie jest tak, że jak tylko znajduję trochę czasu to zabieram się do maty. Matematyka podstawowa spędza mi sen z powiek. Widzę, że zadania maturalne nie należą do łatwych. Weekendy robię sobie na razie wolne, bo jeszcze trochę czasu zostało na naukę.

Lupusx

Posty: 4