Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kursy programowania dla dzieci Białystok, gdzie warto?

kursy programowania dla dzieci Białystok, gdzie warto?

Muszę dopytać, zanim podejmę decyzję. Chcę zapisać córkę na kursy programowania dla dzieci. Jak dziewczynka nie będzie się na takich zajęciach nudziła. Polecacie jakąś placówkę z Torunia? Bardzo dziękuję.

@_yyy111

Posty: 5

 
Z własnego doświadczenia polecam naukę programowania dla dzieci. Posłałam synka tutaj https://www.giganciprogramowania.edu.pl. Placówka funkcjonuje w mnóstwo miastach. Jest też w Kielcach. Nie wahałam się, choć nie miałam olbrzymich oczekiwań. Jestem mile zaskoczona. Polecam.

Marko

Posty: 6

 
To ja też czekam. Z tego, co się dowiedziałam kodowanie dla najmłodszych jest nadzwyczajną zabawą. A jak wiadomo, dzięki zabawie dzieciaki uczą się najszybciej. Mogę śmiało powiedzieć, że ja też jestem mega zainteresowana znalezieniem dobrych lekcji programowania dla dzieci w Kielcach. Z góry dziękuję za polecenia.

Kuniarz

Posty: 13

 
Ja posłałam Jaśka, gdy miał 6 lat. Fakt, że naprawdę interesuje się informatyką i to jego jakby taka mała pasja. Kursy programowania dla dzieci to jednak coś wiecej niż tylko poznawanie tych języków. Poczytajcie, sami sprawdźcie. Na terenie Szczecina jest kilka fajnych miejsc oferujących kursy.

daruu

Posty: 13

 
Myślę, że nauka kodowania dla dzieci nie jest zła. Czytałam, że przynosi wiele korzyści. Koleżanki córka świetnie sobie radzi i na pewno, gdy Mati podrośnie, to się zdecydujemy. Mamy w Kielcach świetne kursy.

danka33

Posty: 13

 
Dokładnie na wagę złota. Ja również zastanawiałam się na posłaniem syna na kursy programowania dla dzieci, ale miałam obawy, że sobie zupełnie nie poradzi. Jak coś, to wiem, że w Rzeszowie jest kilka fajnych miejsce z kursami. Mogę skorzystać. Również jednak potrzebuję pomocy, porady. Jak coś, proszę pisać :)

sztandar

Posty: 23

 
No to mam odpowiedź. Widzę, że sporo rodziców szuka lekcji programowania dla dzieci. Nie jesteśmy sami. Jak coś konkretnego pojawi się w Szczecinie na pewno skorzystamy. Pozdrawiam.

czerław3

Posty: 12