Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

nauka programowania dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

nauka programowania dla dzieci Skierniewice, gdzie warto ?

Powstało sporo nowych kursów z programowania dla dzieci. Jakie warsztaty polecacie w Mińsku Mazowieckim?

Dyduszek22

Posty: 2

 
Na szczęście mój syn nie zrezygnował :) Wręcz przeciwnie, postanowił kontynuować kursy po wakacjach. Jestem ogromnie zadowolona, iż programowanie przypadło mu do gustu. Teraz widzę, iż to była bardzo dobra decyzja, żeby spróbować właśnie takich zajęć pozaszkolnych dla młodzieży.

Radziu

Posty: 11

 
Zapisaliśmy z żoną syna na zajęcia pozaszkolne dla młodzieży z programowania https://www.giganciprogramowania.edu.pl/lokalizacje-kursy-programowania. Placówka mieści się w Skierniewicach i jeszcze dużo innych miastach w Polsce, szczególnie w większych. Polecamy, ponieważ widzimy, iż to niezwykle w porządku kursy. Przede wszystkim skuteczne, a dzieci uczęszczające na kursy niezwykle szybko angażują się w pracę.

adam86

Posty: 3

 
Fajnie, że tak dużo piszecie na temat programowania dla młodzieży, bo my również zastanawiamy się nad wyborem kursów. Szukamy czegoś profesjonalnego w Tarnowie. Jeśli znacie, napiszcie. Cieszę się, że tak dużo osób pozytywnie ocenia naukę kodowania, bo wcześniej miałam wątpliwości.

oddo23

Posty: 3

 
To zależy, jaki kurs się wybierze. Moja córka chodzi już 4 rok :) I nadal mówi, że chce kontynuować. Programowanie nie ma granic, można bez końca się doskonalić. Najpierw jednak trzeba sprawdzić, czy takie zajęcia dodatkowe dla dzieci będą odpowiadały.

wigry00

Posty: 12

 
A znacie jakieś kursy programowania dla młodzieży w Wyszkowie? Miałem gdzieś ulotkę i nawet spoko wyglądały te warsztaty. Cenowo nie może być za drogo. Ile takie zajęcia trwają?

bartek33

Posty: 19

 
A czy znacie jakieś kursy programowania dla dzieci w Skarżysku-Kamiennej? Może tutaj też znajdzie się coś równie profesjonalnego. Myślę, że Kubie spodobałyby się tego typu zajęcia, ponieważ on na co dzień dużo przesiaduje przy komputerze i nie tylko przy grach. Jak coś, czekam i z góry dziękuję.

Funtus009

Posty: 21

 
Jeżeli nie spróbujesz, to się nie przekonasz :) Moja Ola jest niezwykle zadowolona i da się zauważyć, że o sporo lepiej zaczęła sobie radzić w szkole z przedmiotami wymagającymi logicznego myślenia. Uważam, że takie zajęcia pozalekcyjne dla dzieci to doskonała opcja.

marionnn

Posty: 4

 
Dużo się teraz mówi i kursach programowania dla młodzieży i powiem szczerze, że mnie samą interesuje to, jakby mój Kacper poradził sobie na takich lekcjach. A może polecacie jakieś konkretne kursy w Białej Podlaskiej?

zenek744

Posty: 5

 
Wiele czytałam o nauce programowania dla dzieci, zatem postanowiłam zapisać córkę. Zosia interesuje się informatyką, zatem pomyślałam, że takie lekcje jej się spodobają. W Mińsku Mazowieckim jest wiele kursów godnych polecenia, zatem nie mieliśmy problemu z wyborem.

Jarko445

Posty: 4