Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

kolonie dla dzieci, znacie ?

kolonie dla dzieci, znacie ?

Z góry dziękuje za polecenie jakichś fajnych kolonii dla młodzieży, na jakich młodzi ludzie nie będą się nudzili i będą mieli umożliwioną odpowiednią opiekę. Może obóz połączony z jakimiś warsztatami?

@_yyy111

Posty: 5

 
Kuba ma problemy z matematyką. Czytałam, że kursy programowania dla dzieci uczą logicznego myślenia i wspierają naukę. Zastanawiam się jednak, czy nie zrażę go zajęciami dodatkowymi.

Rouudee

Posty: 7

 
A programowanie dla młodzieży? Jest tu trudniej, czy też zaczynają od wstępu, podstaw? Jeśli macie doświadczenie z tego rodzaju kursami w przypadku nastolatków, napiszcie. Zależy mi na opiniach, ponieważ sama straciłam już rozeznanie :( Mam wątpliwości, czy to będzie rzeczywiście dobre rozwiązanie dla mojego syna.

Becik45

Posty: 6

 
Efekty są niesamowite. Mam nadzieję, że mój synuś nie zrezygnuje z lekcji. Programowanie dla dzieci to świetne zajęcia. Jest też forma rozrywki i zabawy, ponieważ dzieci właśnie w ten sposób traktują kursy kodowania. Odkąd Michaś uczy się programowania, poprawił się w nauce matematyki i w innych przedmiotach.

Misio

Posty: 27

 
Według mnie nie ma różnicy, jeśli chodzi o zajęcia dla dzieci z programowania. Mój syn chodzi do grupy, gdzie jest naprawdę sporo dziewczynek. Wszyscy dają radę :) Polecam ten rodzaj zajęć, bo świetnie wpływają na rozwój intelektualny dzieci. Uczą logicznego myślenia :D

Yuri20

Posty: 27

 
Taka informatyka dla młodzieży to super zabawa. Szkoda, że sama nie mogę uczestniczyć w zajęciach. Gdy córka opowiada mi i pokazuje, to mam chęć nauczenia się tych sztuczek. Teraz słowo dla każdego z rodziców, który ma wątpliwości. Jak skorzystacie z kursów programowania, na bank nie będziecie żałować decyzji.

audi80

Posty: 5

 
U nas podobnie :) Same plusy, zero minusów. Mam tylko cichą nadzieję, że również kolonie dla dzieci będą udane. Zapisałam Krzysia na wakacyjny kurs z programowaniem. Nie może się doczekać.

AlllB

Posty: 12

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie bardzo jednak orientuję się, jakiego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeśli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

sztandar

Posty: 23

 
Jeśli chcecie zapisać dziecko na kursy programowania, to polecam tę szkołę www.giganciprogramowania.edu.pl. Mają renomę. Uczą skutecznie, a zajęcia są zawsze bardzo ciekawe.

Jasio

Posty: 5

 
Słyszałam o tego rodzaju wakacjach dla młodzieży. Nie niezmiernie jednakże orientuję się, którego usługodawcę wybrać. Mam obawy, jeśli nie znam, więc jak moglibyście polecić tu jakieś sprawdzone kursy wakacyjne z programowania, to będę wdzięczna. Pozdrawiam i dziękuję.

untelekt

Posty: 5