Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Gdzie kupić sprzęt na siłownię

Na jakim sprzęcie ćwiczycie najczęściej i czy drążek w domu to waszym dobry pomysł, aby rozpocząć przygodę z kalisteniką, ćwiczeniami z masą własnego ciała dla niewtajemniczonych? Dajcie znać, co się u was najlepiej sprawdza.

45-YYY

Posty: 3

 
Nie wiem, czy trwała ingerencja w ściany to taki dobry pomysł. Teraz nawet w nowoczesnym budownictwie drążek ci może wypaść po prostu. Jak już masz ćwiczyć to tylko na wyciągach stacjonarnych. Bezpieczeństwo przede wszystkim.

namok

Posty: 14

 
Niestety domowa siłownia to spory wydatek jednorazowo. Z drugiej strony, jak bierzesz od bezpośredniego producenta to można częściowo optymalizować koszty inwestycji.

Suit

Posty: 25

 
Bierz możliwie najbardziej elastyczny sprzęt, gdzie możesz zmienić szybko przeznaczenie, ewentualnie formę treningu.

marek

Posty: 9

 
Sprzęt swoją drogą, ale zastanów się jeszcze nad wentylacją pomieszczenia, w którym wykonujesz ćwiczenia. Po dłuższym czasie uwierz, podziękujesz mi.

21gregorek

Posty: 5

 
Jeszcze możesz przemyśleć kamizelkę treningową. Jak na drążku już robisz to dzięki kamizelce masz praktycznie stały postęp, nawet do kilku lat, bo po 1 kg można dodawać regularnie, w zasadzie bez limitów.

Black_Riot

Posty: 5

 
Atlas to się raczej nie sprawdzi, ale drążek stacjonarny w domu jest spoko, taki składany. Możesz na nim jeszcze sobie zawiesić taśmy treningowe. Większość takich drążków ma opcję, żeby zwiększyć stabilność prze wkręty do podłogi.

warter88

Posty: 10

 
Hantle i ćwiczenia z masą własnego ciała absolutnie wystarczą. Jak dodasz do tego rozciąganie to już w ogóle.

Phylu

Posty: 4

 
Najlepsze maty do ćwiczeń masz w k-sport.com.pl. Idealna miękkość. Można się na twardych powierzchniach, czy na zewnątrz rozłożyć bez problemów. Ochrona na hantle, jak chcesz. Ogólnie koszty u nich w okolicach 40-50 złotych za matę, której używasz już praktycznie cały czas.

jesika

Posty: 4

 
Siły w domu to raczej nie rozwiniesz, ale ogólnorozwojówka, jak najbardziej. Możesz się przejść też na siłownię. Zobacz, jaki układ jest, jakie ćwiczenia zastąpisz hantlami.

Dworniok00

Posty: 5