Czas to pieniądz

picture

Masz problem z firmą.
Jeśli kupiłeś produkt a niestety okazał się totalną porażką, wyraż swoją opinie o nim oraz ustrzesz innych przd jego kupieniem.

picture

Our Services

picture

Statystyki forum.
Jesteś nowym użytkownikiem. Tak więc dołącz do grona 1203 użytkowników już zarejestrowanych.

picture

What We Do?

picture

Ostatnio poruszamy temat.
Ten wątek na forum dotyczy produktów wysokiej jakości oraz wykonanych przez grupę ludzi z firmy...

picture

treningi sport walk Poznań, co polecicie ?

treningi sport walk Poznań, co polecicie ?

Chce syna wysłać na jakieś sztuki walki, niemniej jednak nie za bardzo wiem, co wybrać? Niech trochę nabierze siły i wytrzymałości, bowiem na razie nic nie robi poza graniem na komputerze. Przeraża mnie to, polecicie kogoś?

Mnert67

Posty: 1

 
Trenowałem bjj w Poznaniu, ale to nie było dla mnie. Tutaj trzeba mieć kondycje, a u mnie było z tym problem. To, dlatego dałem sobie spokój i teraz mam rower.

Klara323

Posty: 21

 
Wysłałem swojego syna na sztuki walki i jestem zadowolony. Chłopak nie do poznania. Dla mnie super, dlatego polecam innym. Sam dawniej trenowałem, ale teraz więcej siedzę przez komputerem. Takie czasy, trenowanie jest w porządku, ale trzeba jeszcze wyżywić rodzinę, a pogodzenie wszystkiego nie jest łatwe.

Black_Riot

Posty: 14

 
Poznań to duże miasto. Myślę, iż trenowanie sportów walk w Poznaniu nie będzie problemem. Trzeba tylko trochę poszukać. Internet jest najlepszym źródeł. Można w prosty sposób znaleźć klub, który ma niezmiernie dobrą renomę i zatrudnia najlepszych trenerów.

Krzyhmoin

Posty: 3

 
Jeżeli interesuje Was sporty walki w Poznaniu to na stronie http://bjj-poznan.pl macie oferty klubu, który wyśmienicie się do tego nadaje. To specjaliści od przeróżnych sportów walki. Korzystam od dawna z ich pomocy.

tadziu47

Posty: 9

 
Na pewno trenowanie jiu Jitsu w Poznaniu to super pomysł, bo jest tam klub, który ma bardzo duże doświadczenie. Kolega korzystał i naprawdę był w tym dobry. Teraz wyjechał poza granice to nie wiem jak to wygada.

alklu7

Posty: 3